Číšník, servírka pro konecern e-Finance, a.s.

Do našich otevřených a připravovaných restaurací hledáme personál na pozici číšník, servírka. Nabízíme Vám práci v několika našich restauracích, motivační ohodnocení, velký výběr benefitů a dlouhodobou spolupráci.

V luxusním hotelovém komplexu eFi Hotelu*** se nachází naše restaurace Stará Tkalcovna, eFi Wellness & Fitness, kongresové centrum a letní Sun Bar s terasou a bazénem. V restauraci probíhají snídaně, dopolední menu a večerní menu. Čeká Vás tedy obsluha hostů nejen českých, ale i zahraničních.

► www.stara-tkalcovna.cz ► www.facebook.com/staratkalcovna.cz ► www.instagram.com/staratkalcovnabrno

TEFITI Restaurant · Bar je středomořská restaurace, která se nachází v historické budově divadla Reduta na Zelném trhu. K hostům i zaměstnancům přistupujeme s přátelským a rodinným přístupem, a to v moderním duchu. Zaměřujeme se na pokrmy z čerstvých ryb, mořských plodů, domácích těstovin, dezertů a domácí zmrzliny. Přesvědčte se o tom na vlastní oči v našem videu https://www.youtube.com/watch?v=ghZ35K0EvB4&t=35s. 

►www.tefiti.cz ►www.fb.tefiti.cz ►www.instagram.com/tefiti.cz

Naše budoucí připravovaná restaurace se bude nacházet na nám. 28 října 23, a to také v centru Brna. Plánujeme zde otevřít čtyřhvězdičkový hotel s restaurací. Další hotel by se měl nacházet na zámku Račice na Vyškovsku, kde plánujeme i restauraci a wellness centrum.

Pokud Vás některá z našich restaurací zaujala a chcete být při vzniku dalších, nových restaurací, tak se neváhejte přihlásit a přidat se do týmu k nám!

Markéta Šmídková
personalistka
 
e-Finance, a. s.
Bratislavská 234/52
602 00 Brno – Zábrdovice
mobil: +420 607 095 149
email:  smidkova@e-finance.eu

Odpovědní formulář