Studenti, studentky na brigádu pro restaurace koncernu e-Finance, a.s.

Hledáš brigádu a baví Tě práce s lidmi? Chceš svůj volný čas trávit ve fajn kolektivu a k tomu si nějakou tu korunu přivydělat? Pak je tohle brigáda právě pro Tebe!

Do našich restaurací v centru Brna přijmeme studenty na brigádu. Můžeš si vybrat, kde budeš pracovat a své směny si naplánovat tak, jak se Ti hodí. Dostaneš až 100 Kč na hodinu, domů si odneseš po směně dýška, a ještě pro Tebe máme spoustu fajn benefitů (např. fitness zdarma).

V naší hotelové restauraci Tě čekají směny na snídaních pro eFi Hotel*** a obsluha letního Sun Baru s bazénem a letní terasou. Ranní směny na snídaních jsou ideální i k studiu na vysoké škole, kde máte přednášky naplánované až na odpolední hodiny. Vybrat si můžete také směny na letním Sun Baru, který je otevřený v odpoledních a večerních hodinách do 22 hodin.

TEFITI Restaurant · Bar je středomořská restaurace v centru Brna, a to na Zelném trhu v historické budově divadla Reduta. Čeká Tě tady fajn kolektiv, práce i venku na letní zahrádce a středomořská kuchyně. Podívej se na naše video a přesvědč se o tom sám www.youtube.com/watch?v=ghZ35K0EvB4&t=37s.

Zaujala Tě brigáda u nás? Přidej se do týmu k nám!

Markéta Šmídková
personalistka
 
e-Finance, a. s.
Bratislavská 234/52
602 00 Brno – Zábrdovice
mobil: +420 607 095 149
email:  smidkova@e-finance.eu

Odpovědní formulář