Výkonný ředitel stavební divize

Stavební divize patřící do koncernu e-Finance, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici výkonného ředitele s autorizací ČKAIT. Stavební divize koncernu e-Finance, a.s. je střední stavební společností, zabývající se výstavbou koncernových nemovitostí jako jsou hotely, bytové domy, rodinné domy.

Náplň práce:

  • Celková zodpovědnost v rámci dané pozice ,,výkonný ředitel“ s cílem dosažení plánovaného úspěchu všech našich projektů na území ČR.
  • Komunikace s manažery koncernu e-Finance, a.s. Příprava a prezentace reportů.
  • Řízení stavbyvedoucích, přípravářů a dalších pracovníků společnosti.
  • Komunikace s dodavateli a subdodavateli, řízení dodavatelských vztahů.
  • Plánování časových harmonogramů staveb. Řízení a kontrola časových harmonogramů a průběhů staveb dle připravené projektové dokumentace.
  • Kontrola plnění rozpočtů staveb.
  • Organizace a koordinace průběhu jednotlivých staveb.
  • Řízení a usměrňování technologických postupů výstavby a pracovních postupů a kontrola plynulosti výstavby.
  • Kontrola kvality jednotlivých prací na stavbě (zednických, pokrývačských, instalatérských, malířských atd.)
  • Sestavování zpráv o průběhu stavebních prací, kontrola stavebních deníků.
  • Kontrola dodržování bezpečnostních předpisů na stavbě.

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru provádění pozemních staveb,
  • autorizace ČKAIT v oboru pozemních staveb,
  • praxi při provádění výstavby s pozemních staveb,
  • znalost technologií a zájem o nové technologie v podzemních i pozemních stavbách,
  • obchodní znalosti – porozumění číslům a umět je aplikovat,
  • manažerské schopnosti – coaching, umění vést tým lidí, kontrola stavbyvedoucích, spolupráce s projektanty a dodavateli.

Nabízíme:

  • Budete pracovat v kanceláři v centru Brna,
  • zázemí stabilní společnosti,
  • odpovídající platové podmínky, bonusy, osobní ohodnocení,
  • možnost stravování v koncernových restauracích za zaměstnanecké ceny,
  • možnost využívat ubytování v koncernových hotelích za zvýhodněných podmínek,
  • bezplatné využívání firemního fitness, wellness,
  • automobil Mercedes CLS i pro soukromé cesty,
  • zkušený tým kolegů (projektanti, stavbyvedoucí a další),
  • podpora v kanceláři – asistentka,
  • možnost poskytnutí dlouhodobého pronájmu bytu.

V případě, že Vás nabídka pracovní pozice zaujala, zašlete Váš životopis a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Budeme se na Vás těšit!

Odpovědní formulář