Rezidence Pěkná, byty Chrlice, Brno
bytový důmPopis projektu
Jedná se o bytový dům, který se nachází v obci Brno, městské části Chrlice, ulice Pěkná. V blízkosti cca 1 km se nachází dálniční křižovatka Praha-Ostrava-Bratislava, naproti obchodního a zábavního centra Olympie.
V bytovém domě je celkem šestnáct bytů, osm bytů 3+1 a osm bytů 4+1, kompletně po rekonstrukci, která byla dokončena na přelomu let 2016/2017. V přízemí domu byly vybudovány obchodní jednotky. V rámci druhé etapy (v současnosti probíhá stavební řízení) bude provedena nástavba dalších dvou bytů 3+kk a dvou mezonetových bytů 5+kk. K objektu přináleží okolní pozemky a parkoviště pro cca 15 až 20 automobilů. Objekt byl prohlášením vlastníka ze dne 19.12.2016 rozdělen na jednotlivé bytové a nebytové jednotky.
Po rozdělení na jednotky byly jednotky č. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11 a 12 převedeny vlastníkem společností e-Finance, a.s. na nové vlastníky, a zbývajících sedm bytových jednotek a veškeré nebytové prostory zůstaly ve vlastnictví e-Finance, a.s.
V současnosti e Finance, a.s. vlastní podíl na domě a pozemku ve výši 3817/7321 což představuje 52% podíl na nemovitosti a pozemcích.
Základní informace
Počet nadzemních podlaží | 5 |
Počet bytů | 16, z toho 7 ve vlastnictví e-Finance, a.s. |
Počet obchodních prostor | 6 |
Počet parkovacích stání | 15 |
Celková užitná plocha | 1600 m2 |
Hodnota projektu | 35 mil. CZK (byty a nebytové prostory ve vlastnictví e-Finance, a.s.) |
Fotogalerie
Investujte do nemovitostních projektů investiční skupiny e-Finance, a.s.
Kontakt
Pěkná 699/55
Brno
Kontaktujte nás
Chcete se na něco zeptat? Rádi vám pomůžeme! Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve.