EFI Mlýn, EFI Motorest a rybníky v Hodoníně u Kunštátu

areál pro rekreaci a sportovní rybolov

Popis projektu

Společnost eFi Sport Centrum, s.r.o. je vlastníkem areálu v Hodoníně u Kunštátu, jehož součástí je i stávající objekt bývalého mlýna. V areálu se nachází vodní nádrž a sportovní hřiště. Dříve bylo vydáno povolení ke stavebním úpravám objektu.  V současné době projekční divize koncernu e-Finance, a.s. zpracovává projektovou dokumentaci pro změnu stavby před dokončením, jejímž cílem je vrátit stávajícímu objektu původní architektonický ráz z poloviny 19. století, který zachová dojem tehdejšího selského stavení. Výsledkem projektu bude objekt ubytovacího zařízení se samoobslužnou kuchyní a společenskou místností.

Objekt zahrnuje celkem 11 apartmánů (1NP – 3x apartmán, 2NP – 8x apartmán) o velikostech: 7x 1+kk, 2x 2+kk, 1x 2+1 a 1x 3+kk

 


Základní informace

Počet nadzemních podlaží2
Počet apartmánů11
Celková užitná plocha1046,16 m2
Hodnota projektu v roce 202325 000 000 CZK

Investujte do nemovitostních projektů investiční skupiny e-Finance, a.s.

Související články

V polovině listopadu to v EFI Mlýně ožilo! Abychom byli připraveni na rybářskou sezónu 2022, nechali jsme v našem rybníce vysadit kapry, které budou sloužit pro rekreační a sportovní rybolov. Věříme, že se u nás bude kapříkům dařit a následně budou dělat radost i Vám, až si k nám příští rok přijedete zarybařit!    

Kontakt

EFI Mlýn
Hodonín u Kunštátu
679 71

Telefon: +420 737 832 635

E-mail: radmil@e-finance.eu


Kontaktujte nás

Chcete se na něco zeptat? Rádi vám pomůžeme! Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve.