e-Finance, a.s.

Koncern e-Finance, a.s. je investiční realitní skupinou působící na českém trhu již od roku 2001. Hlavní činností e-Finance, a.s. jsou investice do nemovitostí v atraktivních lokalitách České republiky jako jsou obchodní a administrativní budovy, hotely a rezidenční nemovitosti. Portfolio dokončených a pronajímaných nemovitostí skupiny e-Finance, a.s. již přesahuje hodnotu 1,2 miliardy korun. Hodnota všech realitních projektů včetně těch, které jsou v přípravě a výstavbě, přesahuje hodnotu 2,2 miliardy korun.

Součástí koncernu e-Finance, a.s. jsou také realitní kancelář e-Finance Reality, stavební firma Czech Property Fund, s.r.o., architektonicko-projekční kancelář e-Finance Developer, s.r.o. a další obchodní korporace zabývající se správou vlastních nemovitostí.

e-Finance, a.s. také zajišťuje poradenství týkající se inženýrských činností v oblasti pozemních staveb.

e-Finance, a.s. doporučuje služby obchodní korporace e-Finance Makléři, s.r.o., která působí na českém pojistném trhu jako pojišťovací zprostředkovatel a zajišťuje pojištění osob, soukromého i podnikatelského majetku, odpovědnosti za škodu. Spolupracuje s významnými pojišťovnami v České republice. Korporace e-Finance Makléři, s.r.o. provozuje jeden z největších pojišťovacích serverů na trhu www.pojisteni.com, kde je možné on-line sjednávat a porovnávat pojištění.

 

Kontakty

Sídlo: Bratislavská 234/52, 602 00 Brno-Zábrdovice
Tel.: 515 555 555
e-mail: info@e-finance.eu
www: https://www.e-finance.eu