KARIÉRA

e-Finance, a.s. je investiční společností působící na českém trhu od roku 2001. Hlavní činností e-Finance, a.s. je investiční činnost do nemovitostí v České Republice, developerská činnost, zakládání, nákup a držení obchodních korporací jejichž hlavní ekonomickou činností je správa vlastních nemovitostí. Součástí společnosti e-Finance, a.s. je také realitní divize e-Finance Reality, která zajišťuje prodeje nemovitostí klientům z řad fyzických i právnických osob.

Manažer, manažerka hotelových recepcí

Pro nově otevřený čtyřhvězdičkový EFI SPA HOTEL, který sídlí na adrese nám. 28 října 23 v centru Brna hledáme personál na různé pozice. Zároveň budete pracovat i pro stávající hotel, který je již několik let v provozu a sídlí na adrese Bratislavská 234/52 v centru Brna. Oba hotely jsou od sebe kousek. Čeká Vás v práce v moderním prostředí a přátelském kolektivu.

více informací

Rozpočtář, přípravář pro stavební firmu Czech Property Fund

Nabízíme pracovní místo na pozici rozpočtář, přípravář stavební výroby v naší stavební společnosti Czech Property Fund, s.r.o.

Práce si žádá schopného samostatného rozpočtáře, přípraváře, se zkušenostmi s tvorbou rozpočtů i na rozsáhlejší akce, navrhováním pozemních staveb, čtením a zpracováním projektové dokumentace, řešením ekonomicky optimálních detailů.

více informací

Číšník, servírka v EFI Hostinci & Pivovaru

Hledáme do týmu číšníky a servírky. Představujeme si milé, usměvavé a zodpovědné kolegy, které práce v gastronomii baví. Vítáme zkušenosti, ale rádi zaučíme i absolventy středních škol a nadšené jedince. Budeme rádi, když se k nám přidáte!

více informací

Snídaňový a dopolední číšník, servírka v EFI Hostinci & Pivovaru

Na ranní a dopolední směny hledáme posilu týmu do našeho EFI Hostince & Pivovaru, který je součástí EFI SPA Hotelu **** Superior. Můžete si vybrat jestli chcete úvazek plný nebo zkrácený na brigádu. Těšíme se na Vás!

více informací

Kuchař, kuchařka v EFI Hostinci & Pivovaru

Rozšiřujeme tým kuchařů, kuchařek v našem EFI Hostinci & Pivovaru. Vařit budete pro restauraci, která je součástí EFI SPA Hotelu **** Superior. Pro více informací nebo přímo domluvení schůzky, nás kontaktujte!

více informací

Recepční pro EFI SPA Hotel **** Superior a eFi Palace Hotel***

Jste příjemná, usměvavá osoba, která by se ráda stala součástí našich recepcí? Tak jste náš člověk a můžete se stát součástí našeho týmu! 

více informací

Pokojská/pokojský pro EFI SPA Hotel **** Superior a eFi Palace Hotel***

Do týmu sháníme pořádkumilovnou pečlivku, která se za svojí práci nestydí a má ráda úklid! 

více informací

Obsluha v restauraci TEFITI na Zelném trhu se zahrádkou

Do naší krásné středomořské restaurace TEFITI hledáme skvělé servírky a číšníky. Baví nás mezinárodní kuchyně a víno. Přidejte se k nám!

více informací