KARIÉRA

e-Finance, a.s. je investiční společností působící na českém trhu od roku 2001. Hlavní činností e-Finance, a.s. je investiční činnost do nemovitostí v České Republice, developerská činnost, zakládání, nákup a držení obchodních korporací jejichž hlavní ekonomickou činností je správa vlastních nemovitostí. Součástí společnosti e-Finance, a.s. je také realitní divize e-Finance Reality, která zajišťuje prodeje nemovitostí klientům z řad fyzických i právnických osob.

Výčepní, barman v EFI Hostinci

Do našeho provozu hledáme výčepní, barmany, kteří ví jak se za barem pohybovat. Pokud Tě práce za barem baví, budeme moc rádi, když se k nám přidáš!

více informací

Vrchní číšník, servírka v EFI Hostinci (vedoucí směny)

Blíží se nám otevření zahrádek i restaurací, proto hledáme do týmu schopné číšníky, servírky. Vítáme zkušené kolegy z gastra, kteří ví, jak to na place chodí a jsou schopni vést na směně tým, dohlížet a kontrolovat provedenou práci.

více informací

Číšník, servírka v EFI Hostinci

Blíží se nám otevření zahrádek i restaurací, proto hledáme do týmu číšníky/servírky. Představujeme si milé, usměvavé a zodpovědné kolegy, které práce v gastronomii baví. Vítáme zkušenosti, ale rádi zaučíme i absolventy středních škol a nadšené jedince. Budeme rádi, když se k nám přidáte!

více informací

Pokojská, pokojský pro hotelovou síť EFI

Do týmu sháníme pořádkumilovnou pečlivku, která se za svojí práci nestydí a má ráda úklid! 

více informací

Recepční pro síť hotelů EFI

Jsi příjemná, usměvavá osoba, která by se ráda stala součástí našich recepcí? Ovládáš češtinu, angličtinu psanou i mluvenou formou? Pak jsi náš člověk! 

více informací

Na veškeré naše nabízené pozice se můžete podívat i na stránce Jooble.

více informací