Hotely a rekreační zařízení

Koncern e-Finance, a.s. provozuje hotely a rekreační zařízení pod obchodní značkou EFI HOTELS. Celková ubytovací kapacita všech hotelů ve vlastnictví e-Finance je 442 lůžek.

Z této kapacity nabízí nejvíce lůžek eFi Palace Hotel*** v Brně, který má kapacitu 221 lůžek, kapacita kongresového sálu eFi Hotelu je 80 osob, kapacita parkoviště je 70 parkovacích míst. Součástí komplexu je i EFI Hostinec Stará Tkalcovna, wellness a fitness.

Luxusní butikový hotel EFI SPA Hotel Superior **** & Pivovar v Brně disponuje 35 apartmány pro 70 osob a 40 parkovacími místy v krytých garážích. Součástí tohoto hotelu je i restaurace EFI Hostinec Osmec a vlastní řemeslný EFI Pivovar.

EFI Residence Holzova v Brně nabízí celkem 8 kompletně zařízených apartmánů (šest jednopokojových apartmánů a dva apartmány třípokojové) o celkové kapacitě 20 lůžek. Samozřejmostí je i soukromý parking.

Areál Zámku Račice v Račicích-Pístovicích u Vyškova (30 km od Brna) je rozdělen na 3 části – hlavní budovu, Předzámčí a Podzámčí. Ubytovací kapacity v hlavní budově nyní čeká kompletní rekonstrukce. Předzámčí má kapacitu 39 lůžek, Podzámčí 34 lůžek. Součástí areálu je i EFI Hostinec Konírna, sál Konírna s kapacitou až 80 osob (vhodný pro konference, školení, oslavy) a wellness s finskou saunou, odpočívárnou a venkovním bazénem s přilehlými terasami, který je v zimních měsících vyhřívaný.

EFI ApartHotel Horní Lipová je moderní rekreační apartmánový hotel, který nabízí krásné a pohodlné ubytování na pomezí Jeseníků a Kralického Sněžníku, v horské oblasti v obci Lipová-lázně. Najdete zde 14 nadstandardně vybavených čtyřlůžkových apartmánů a jedno dvoulůžkové studio o celkové kapacitě 58 lůžek.

Aktuální projekty

eFi Palace Brno

eFi Palace Hotel, Brno, dokončené 2 etapy

Apartmánový eFi Hotel v centru Brna nabízí ubytování až pro 211 hostů v 88 apartmánech ve 2 hotelových křídlech. 

EFI SPA Hotel

EFI SPA Hotel, Brno, Nám. 28. října

Jedná se o historickou budovu v centru Brna, kterou dlouhé roky využívala Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje.

Zámek Račice, Račice-Pístovice - hlavní budova

V roce 2020 bylo pravomocně vydáno stavební povolení na přestavbu zámku na školící středisko a zámecký wellness hotel. Při této rekonstrukci vzniknou v hlavní budově zámku luxusní apartmány, kongresový sál a exkluzivní wellness.

Předzámčí Zámku Račice

Zámek Račice, Račice-Pístovice - předzámčí

Předzámčí Zámku Račice-Pístovice nabízí nově zrekonstruované luxusní apartmány a pokoje, společenský sál Konírna a restauraci EFI Hostinec Konírna.

Podzámčí Zámku Račice 2023

Zámek Račice, Račice-Pístovice - Podzámčí

Jedná se o adaptaci objektů Hájenky a Stodoly patřící k Zámku Račice-Pístovice, kde došlo k vybudování 11 stylově zařízených apartmánů pro 2-4 osoby, spol. místnosti s výčepem a krbem, wellness a venkovním bazénem.

aparthotel Horní Lipová

eFi ApartHotel, Horní Lipová, Lipová Lázně

Jedná se o první etapu moderního horského rekreačního střediska o rozloze přes 9000 m2 na pomezí Jeseníků a Kralického Sněžníku.

Připravované projekty

3. etapa eFi Palace Hotelu

eFi Palace Hotel, Brno, 3. etapa, přístavba

Desetipodlažná přístavba, 2 podzemních a 8 nadzemních podlažích, multifunkčního areálu eFi Palace Hotel.

EFI Mlýn, EFI Motorest a rybníky v Hodoníně u Kunštátu

Společnost eFi Sport Centrum, s.r.o. je vlastníkem areálu v Hodoníně u Kunštátu, jehož součástí je i stávající objekt bývalého mlýna. V areálu se nachází vodní nádrž a sportovní hřiště.

eFi Obchodní Galerie, byty a kanceláře, Jihlava – nástavba

Multifunkční dům eFi Obchodní galerie v Jihlavě se dočká nástavby. Jedná se o developerský projekt koncernu e-Finance, a.s.

Lipova ubytování

eFi ApartHotel, Lipová Lázně, II. Etapa

Jedná se o výstavbu druhé budovy moderního horského rekreačního střediska eFi ApartHotel s dalšími patnácti apartmány.