O společnosti

Koncern e-Finance, a.s. se po více než dvou dekádách úspěšné činnosti etabloval jako významný hráč na investičním realitním trhu v České republice. Od svého založení v roce 2001 se koncern soustředí na investování do atraktivních nemovitostí napříč Českou republikou, včetně obchodních a administrativních budov, hotelů a rezidenčních nemovitostí.

Skupina e-Finance, a.s. disponuje rozsáhlým portfoliem dokončených a pronajímaných nemovitostí, jehož hodnota již přesahuje 1,7 miliardy korun. Včetně projektů v přípravě a výstavbě dosahuje celková hodnota realitních aktiv skupiny 2,3 miliardy korun.

Portfolio skupiny e-Finance, a.s. zahrnuje některé významné projekty, které významně přispívají k hodnotě a prestiži skupiny. Patří sem EFI Palace, který obsahuje luxusní hotel EFI Palace Hotel***. Dalším významným projektem je brněnský hotel EFI SPA Hotel**** Superior, který nabízí prvotřídní ubytování a wellness služby.

Skupina e-Finance, a.s. také zasahuje do oblasti rekonstrukcí historických objektů, jakým je například areál Zámek Račice. Zde se plánuje vznik edukačního centra, wellness hotelu ve třech samostatných budovách – Podzámčí, Předzámčí a hlavní budova zámku. Dalším projektem je EFI obchodní galerie v Jihlavě, která představuje moderní nákupní prostředí v srdci města.

e-Finance, a.s. je mateřskou společností řady dceřiných firem, včetně realitní kanceláře e-Finance Reality, stavební firmy Czech Property Fund, s.r.o., architektonicko-projekční kanceláře e-Finance Developer, s.r.o., a dalších obchodních korporací, které se specializují na správu vlastních nemovitostí. Navíc, jako komplexní poskytovatel služeb v oblasti nemovitostí, e-Finance, a.s. nabízí také poradenství v oblasti inženýrských činností v oblasti pozemních staveb.

e-Finance, a.s. doporučuje služby obchodní korporace e-Finance Makléři, s.r.o., která působí na českém pojistném trhu jako pojišťovací zprostředkovatel a zajišťuje pojištění osob, soukromého i podnikatelského majetku, odpovědnosti za škodu. Spolupracuje s významnými pojišťovnami v České republice. Korporace e-Finance Makléři, s.r.o. provozuje jeden z největších pojišťovacích serverů na trhu www.pojisteni.com, kde je možné on-line sjednávat a porovnávat pojištění.

 

Kontakty

centrála Brno:

Najdete nás v centru Brna, kde sídlíme v přízemí naší multifunkční budovy EFI Palace. Pro naše návštěvníky nabízíme možnost bezplatného parkování ve vnitrobloku na našem prostorném parkovišti. Pohodlí a snadný přístup k naší firmě zajišťuje přímý vstup z parkoviště na naši firemní recepci.

sídlo: Bratislavská 234/52, 602 00 Brno-Zábrdovice

telefon: 515 555 555

e-mail: info@e-finance.eu

pracovní doba: Po–Pá  8:30–17:00

pobočka Praha:

pobočka Praha

Najdete nás v budově City Empiria v Praze na Pankráci, v bezprostředním sousedství stanice metra Pankrác na samé hranici katastru Nuslí. Zde sídlíme v 8. patře třetí nejvyšší budovy v Česku. Bezproblémově můžete zaparkovat v ARKÁDÁCH PANKRÁC.

sídlo: Budova City Empiria, Na Strži 1702/65, Praha

telefon: 515 555 525

mobil: 720 976 702

e-mail: info@e-finance.eu

pracovní doba: Po 8:00-17:30, Ut–St 8:00–16:30, Čt 8:00-17:30, Pá  8:00–14:30

pobočka Jihlava:

pobočka Jihlava

Najdete nás v centru Jihlavy, kde sídlíme ve 3. patře naší multifunkční budovy EFI Obchodní Galerie. Zaparkovat můžete přímo před budovou nebo využít možnost bezplatného parkování ve vnitrobloku na našem parkovišti.

sídlo: Žižkova 1683/13, 586 01 Jihlava

telefon: +420 606 343 237

e-mail: info@e-finance.eu