Popis projektu

Společnost EFI Byty, s.r.o. v současnosti nabízí k prodeji či k pronájmu vzdušný, plně vybavený byt v žádané lokalitě Brno – Veveří na ulici Čápkova. Tento byt je rovněž velmi vhodný i jako investice.

Celková plocha bytu je 113 m2, balkon 3,5 m2, zděný sklep 7,6 m2. Byt se nachází ve druhém patře.

Byt je ihned k nastěhování, případně k pronájmu. Vzhledem k tomu, že do fondu oprav se platí měsíčně pouze 1.500 Kč a společenství vlastníků má vysoký příjem z pronájmu nebytových prostor v přízemí, se jedná o velmi výhodnou investiční nemovitost. Pokud se rozhodnete nemovitost pronajímat, předpokládaná výše čistého nájmu je 27.000 až 33.000 Kč / měsíc.

Rádi Vám nájemce zajistíme. Také Vám nabídneme správu nemovitosti do budoucna.

Cihlový byt 3+1 je v osobním vlastnictví s umístěním v žádané lokalitě Brno – Veveří, na ulici Čápkova. Byt je po kompletní rekonstrukci z roku 2003 s následujícími úpravami v pozdějších letech:

  • Samostatné topení s plynovým kotlem Junkers ZWBR s průtokovým ohřevem vody.
  • V pokojích jsou radiátory, v kuchyni je elektrické podlahové topení.
  • V bytě jsou dřevěná kastlová okna + Eurookna s vakuovými dvojskly v kuchyni.
  • V pokojích a předsíni jsou plovoucí podlahy. Kuchyně, WC a koupelna s keramickou dlažbou.
  • Kuchyňská linka je včetně elektrické trouby s indukční varnou deskou, součástí je myčka nádobí, nová lednice Philips, nová mikrovlnná trouba.

Okna z kuchyně + balkon 3,5 m2 s elektricky ovládanou markýzou je do dvorní části domu na západní stranu. Ložnice a pokoj je situován na východní stranu do ulice Čápkova. Třetí pokoj má okno na stranu západní.

Výměry pokojů: 24,9 m2, 23 m2, 23,7 m2, kuchyně 17,8 m2, předsíň 15,4 m2, koupelna 5 m2, WC 1,7, šatna 1,5 m2.

Výšky stropů 3,1 až 3,3 m.

K bytu náleží prostorný zděný sklep včetně pevných uzamykatelných dveří. Tento byt má velmi nízké náklady na bydlení díky příjmu z pronájmu společného nebytového obchodního prostoru v suterénu domu. SVJ s dobrou ekonomikou bez zatížení úvěry.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat našeho realitního makléře (kontakt níže).


Základní informace

Počet bytů1
Další prostoryzděný sklep
Celková užitná plocha124,1m2
Hodnota projektu v roce 202310 600 000 CZK