Dovolená v areálu zámku? Ano! V Račicích již od 15. června 2017

Předzámčí, které je součástí zámeckého areálu v Račicích-Pístovicích, po dlouhých dvou letech konečně ožije. Od 15. června zde nabízíme ubytování turistického typu za velmi výhodné ceny – začínají na 700 Kč za dvoulůžkový pokoj a noc.

O tom, že koncern e-Finance získal do svého portfolia areál zámku v Račicích, jsme psali v samostatném článku. Vlastní zámek čeká rekonstrukce a citlivá přestavba na Wellness hotel. Tyto činnosti si vyžádají přibližně dva roky usilovné práce. Byla by ale škoda nechat celý areál zahálet, když v předzámčí jsou prostory umožňující bydlení pro turisty, cykloturisty a sportovně založené rodiny. Tato část nyní prochází „faceliftem“ a od 15.6. přivítá první hosty.

Pokoj B3

Využít můžete dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, pokoje pro 2 až 4 osoby se společným sociálním zařízením. Hosté všech těchto pokojů mohou využívat sdílené kuchyňky. Apartmán se dvěma pokoji a kuchyňským koutem poslouží až čtyřem hostům. Pro skupinky pak nabízíme dva apartmány se třemi pokoji. Jeden z těchto apartmánů pojme až 7 a druhý až 8 hostů. Zajímavostí apartmánu pro 7 osob je romantický dvoulůžkový pokoj v baště u zámecké brány s výhledem na svah zámeckého parku.

Každý z obou posledně uvedených apartmánů disponuje koupelnou se dvěma sprchovými kouty, dvěma WC a dvěma nebo třemi umyvadly a prostornou kuchyní. Celková kapacita ubytovny v račickém předzámčí je 34 lůžek.

Koupelna pro B1+B2+B3   Pokoj+KK v A2

Pro informace o ubytování na račickém předzámčí volejte tel. 601 121 674 nebo navštivte www.zamekracice.cz

Podívejte se také na reportáž České televize, která račickému zámku věnovala čas v pořadu Události v regionech odvysílaném 24.5.2017. Vstup o Račicích najdete od minuty 6:08.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10324452510-udalosti-v-regionech-plus-brno/317281381950524-udalosti-v-regionech-plus