Nové pojištění ProDomov EXKLUZIV od Wüstenrotu nabízí nově i IT Asistenci

Praha 27. srpna 2015

Wüstenrot pojišťovna rozšířila svou nabídku pojištění stavby a domácnosti ProDomov o variantu EXKLUZIV s vyššími limity v základním krytí pojistných rizik. Ke všem variantám pojištění ProDomov nabízí nově IT Asistenci. Nově lze u Wüstenrotu sjednat i pojištění rekreační domácnosti.

Absolutní novinkou je IT Asistence, která zahrnuje pomoc na telefonu s ovládáním podporovaných aplikací na klientově počítači, na mobilním telefonu, tiskárně, fotoaparátu, apod. IT Asistence zahrnuje také pomoc s instalací a odinstalací aplikací, aktualizací verzí pro podporovaný software, poradenství i pomoc při ztrátě dat, včetně odvezení a doručení paměťového média,“ říká Petr Hájek, vedoucí úseku vývoje pojistných produktů finanční skupiny Wüstenrot. 

U pojištění domácnosti ProDomov EXKLUZIV je pojistná ochrana rozšířena o pojištění elektroniky a optiky až do výše pojistné částky, tedy bez limitu. Navíc pak balíček EXKLUZIV nabízí krytí nákladů na ztrátu vody, která zbytečně unikla při vodovodních škodách či pojištění zavazadel v uzamčeném zavazadlovém prostoru vozidla. Značně bylo rozšířeno pojištění jízdních kol, a to na kola přepravovaná v uzamykatelném nosiči na vozidle, kola umístěná v kočárkárně či odcizená mimo místo pojištění. 

V pojištění staveb se varianta EXKLUZIV vyznačuje vyššími limity v základním krytí.  Zahrnuje však i škody způsobené ptactvem nebo hlodavci na zateplené fasádě či škody způsobené atmosférickými srážkami. Novinkou je také pojištění strojních rizik (all risks) pro zařízení sloužící rodinnému domu. Součástí balíčku EXKLUZIV je pojištění odpovědnosti z držby nemovitosti v základním limitu 500 000 korun. 

Pojištění rekreačních staveb bylo rozšířeno o pojištění rekreační domácnosti. 

Podrobnosti o pojištění ProDomov najdete na www.wustenrot.cz

 

Zdroj: tisková zpráva finanční skupiny Wüstenrot