Toužíte po MBA? Možná právě vám Allianz proplatí roční studium na vyhlášené berlínské škole

Praha, 27. července 2015; U příležitosti 125. výročí svého založení věnuje Allianz celkem 125 stipendií nadaným studentům z celého světa. Průběžně až do roku 2019 bude sponzorovat jejich studium na vyhlášené berlínské European School of Management and Technology (ESMT). S plnou, nebo částečnou podporou od Allianz zde můžou absolvovat programy Master’s in Management, Executive MBA nebo Full-Time MBA. A uzávěrky přihlášek do denního MBA programu se rychle blíží!

ESMT založilo v roce 2002 pětadvacet nadnárodních společností a institucí a také Allianz byla mezi nimi. Od té doby zde studují talentovaní příslušníci všech světových národností a ani u žadatelů o stipendium od Allianz nebude hrát původ uchazečů žádnou roli. ESMT si své studenty vybírá na základě výborných studijních i profesních výsledků a například letošní ročník denního studia MBA navštěvují při 58 lidech ve třídě zástupci 23 národností. Češi mezi nimi zatím nejsou a Allianz pojišťovna právě hledá kandidáty, kteří to změní.

Stipendijní fond Allianz nabízí úspěšným uchazečům financování jednoho ze tří studijních programů. Přihlásit se lze na dvouleté magisterské studium Master’s in Management, které je vhodné i pro studenty bez praxe, 1,5 roční kurz Executive MBA cílený na vedoucí pracovníky firem, ale také roční program Full-Time MBA. A právě nyní je vhodný čas hlásit se na denní studium MBA. Základní podmínkou úspěšnosti jsou minimálně tři roky praxe po ukončení vysoké školy (vč. bakalářského stupně) a prokazatelný manažerský potenciál.

Veškeré informace o podmínkách přijetí a získání o stipendia Allianz pro Full-Time MBA najdou uchazeči přímo na webových stránkách ESMT: https://www.esmt.org/degree-programs/allianz-scholarship-fund. Důležité je, že na rozdíl od praxe běžné v českém školství tento institut přijímá přihlášky a rozhoduje o jejich úspěšnosti průběžně. Přestože nejzazší termín podání přihlášky pro tento program je 31. října 2015, pro zvýšení šance na úspěch škola vážným uchazečům doporučuje hlásit se již do konce srpna.

 

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

 

Zdroj: tisková zpráva Allianz pojišťovny, a. s.