ČPP má od 1. června responzivní design webu

Praha, 1. 6. 2015 – Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) spustila k dnešnímu dni na své tradiční adrese www.cpp.cz nové webové stránky. Na jejich přípravě a realizaci pojišťovna spolupracovala s agenturami  Pixelfield a Mon Alba. 

„Design a struktura obsahu stránek odpovídají moderním trendům tvorby webu. Byl kompletně přepracován grafický design a rovněž se změnilo uspořádání jednotlivých sekcí. Stránky jsou plně responzivní, což znamená možnost jejich zobrazení nejen na desktopovém PC, ale také na mobilních zařízeních jako jsou tablet nebo chytrý telefon,“ upozornil vedoucí produktového marketingu Igor Rolínek. „Věříme, že nový vzhled stránek poskytne našim klientům snadný a rychlý přístup k hledaným informacím a kvalitnější online servis. Doufáme, že se nové stránky budou líbit,“ uvedl Igor Rolínek. 

S online kalkulačkou si zájemci mohou spočítat výši pojistného pro vybrané produkty, následně také pojištění sjednat a najdou zde i všechny potřebné formuláře pro oznámení škodní události. Kromě informací o produktech a poskytovaných službách nabízí webové stránky ČPP také řadu praktických aplikací a funkcí. Aplikace MojeČPP umožňuje kompletní správu smluv, včetně nahlášení a sledování vyřízení škody online. Smart ČPP dokáže řidičům poradit, jak postupovat v případě nehody nebo poruchy vozidla, pomůže vyhledat pomoc v zahraničí a poskytne další užitečné informace. 

 „Na internetových stránkách ČPP návštěvníci samozřejmě najdou také všechny základní údaje o společnosti a pravidelný reporting k hospodářským výsledkům. Dohledají zde také informace o CSR aktivitách nebo projektu Vzdělaností k profesionalitě, který ČPP pro své zaměstnance realizuje s podporou finančních prostředků Evropského sociálního fondu,“ doplnil Igor Rolínek. V rámci inovace přibyla do sekce pro zástupce médií záložka, kde jsou k dispozici fotografie členů vedení společnosti a loga ke stažení. 

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Česká podnikatelská pojišťovna je třetím největším poskytovatelem povinného ručení na pojistném trhu v České republice. Společnost působí prostřednictvím 6 regionálních ředitelství, 90 poboček a 300 kanceláří na celém území ČR. Kompletní nabídka produktů je k dispozici na internetových stránkách www.cpp.cz. Telefonickým dotazům je vyhrazena klientská linka 841 444 555. 

ČPP je součástí pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group. Vienna Insurance Group (VIG) je předním specialistou na pojištění v Rakousku a ve střední a východní Evropě. Kolem 50 společností ve 25 zemích tvoří koncern s dlouhou tradicí, silnými značkami a velkou blízkostí klientům. VIG staví na základech 190 let zkušeností v oblasti pojišťovnictví. S přibližně 23 000 pracovnicemi a pracovníky je koncern Vienna Insurance Group jasným lídrem na svých klíčových trzích. Toto skvělé postavení dovoluje naplno čerpat z dlouhodobého potenciálu růstu regionu se 180 miliony obyvatel. Na burze kótovaná Vienna Insurance Group je podnikem s nejvyšším ratingem v rámci hlavního indexu Vídeňské burzy ATX; akcie jsou kótovány i na Burze cenných papírů Praha.

 

zdroj: tisková zpráva Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group