Komerční banka se s novým balíčkem Erasmus postará o studenty v zahraničí

Praha, 23. září 2015

  • Balíček Erasmus připravila Komerční banka speciálně pro studenty studující v zahraničí, je sestaven podle jejich potřeb a podnětů
  • Balíček zahrnuje vše, co studenti na studiu v zahraničí potřebují, včetně cestovního pojištění či SEPA plateb
  • Vybrat si můžou z varianty Standard a Premium, navíc mohou získat i finanční bonusy

Komerční banka připravila pro mladé lidi balíček služeb, který řeší jejich finanční potřeby při studiu v zahraničí v programu Erasmus. Balíčky Erasmus Standard a Erasmus Premium zahrnují účet jak v eurech, tak v českých korunách, embosovanou platební kartu ke každému účtu, měsíčně jeden výběr z bankomatu v zahraničí zdarma z korunového i eurového účtu, cestovní pojištění zdarma až na 60 dní od vycestování, bezplatné SEPA platby (dle zvoleného typu balíčku) a další služby.  

„Chtěli jsme, aby se mladí Češi v zahraničí mohli plně věnovat studiu a studentskému životu a nemuseli řešit výplatu stipendia, cestovní pojištění, platební karty nebo placení školného či ubytování. Balíček Erasmus řeší nejběžnější potřeby studentů z hlediska zajištění financí mimo svůj domov. Balíček jsme připravili na základě podnětů přímo od studentů,“ uvedl Radek Basár, zástupce výkonného ředitele pro Marketing a komunikaci v KB.

Studenti navíc můžou získat od Komerční banky zajímavé finanční bonusy: 200 Kč za platný ISIC průkaz a každý rok 333 Kč za aktivní využívání korunového účtu. V balíčku Erasmus Premium je pro plnoleté připravena kreditní karta a pokud s ní klient zaplatí měsíčně alespoň 1 500 Kč, balíček Erasmus bude mít zcela zdarma. Samozřejmostí je internetové a mobilní bankovnictví. Balíček Erasmus je možné získat na jakékoli pobočce Komerční banky.

 

Zdroj: tisková zpráva Komerční banky, a. s.