Blog koncernu e‑Finance

Budova Brno. Nám. 28. října

Dne 14.12.2020 skupina e-Finance zklaudovala rekonstrukci a přestavbu jedné z nejznámějších historických budov v centru Brna na Náměstí 28. října. Přestavbou bylo v budově vytvořeno 35 luxusních bytů určených k dlouhodobým a krátkodobým pronájmům. Bylo vytvořeno 50 krytých parkovacích stání, která budou složit i veřejnosti. Na parkovišti se nachází nabíjecí stanice elektromobilů, kde lze současně […]

eFiShop - taška

Trefit se do chuti každému není zrovna jednoduchý úkol, proto náš online obchod eFiShop.cz nabízí stovky produktů, ze kterého si vybere úplně každý. Jídlo, které pro Vás připravují kuchaři z našich restaurantů Stará Tkalcovna a TEFITI uspokojí úplně každého.

V říjnu 2020 jsme dokončili práce na studiích bytových domů v Břeclavi. Během listopadu, prosince a ledna projekční oddělení e-Finance připraví projektovou dokumentaci pro vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení. Výstavba dvou bytových domů započne v polovině roku 2021 s tím, že v roce 2022 bude nabídnuto k prodeji v Břeclavi 39 bytů s krytými […]

Češi po návratu z Kanárských a Baleárských ostrovů nemusí podstupovat test na koronavirus ani karanténu. Pro pevninské Španělsko tato výjimka neplatí.

Češi bohatnou. Průměrné bohatství na obyvatele činilo loni v Česku 17 497 eur, což je podle aktuálního kurzu zhruba 472 tisíc korun. Předloni to bylo asi o 38 tisíc korun méně.