Zámek Račice, Račice-Pístovice – předzámčí

ubytování v luxusních apartmánech a pokojích, i pokojích turistického typu

Popis projektu

Jedná se o renesanční zámecký komplex v malebném prostředí mezi Drahanskou vrchovinou a Moravským krasem. Je umístěn ve vlastním lesoparku o rozloze 5,5 hektaru. Zámecký komplex se skládá z budov zámku, předzámčí a několika přilehlých budov.

Vlastní zámek čeká rekonstrukce a citlivá přestavba na konferenční wellness hotel.

V Předzámčí jsou prostory umožňující bydlení pro turisty, cykloturisty a sportovně založené rodiny. Tato část prošla v roce 2021 a 2022 rekonstrukcí vnitřních prostor.

V předzámčí jsou v nabídce 4 zcela nové a luxusní apartmány typu Superior Diamond pro jednu až dvě osoby vybavené nábytkem z bukového masivu. Ke třem apartmánům náleží velká soukromá terasa s posezením a výhledem do údolí. Čtvrtý apartmán má sklípek s kuchyňským koutem.

Dále je k dispozici 1 jednolůžkový a 4 dvoulůžkové pokoj Deluxe Diamond.

V nabídce jsou také apartmány a pokoje turistického typu. Jedná se o apartmán typu Classic pro 4 osoby a apartmán pro 7 osob, 2 dvoulůžkové pokoje Classic s vlastním sociálním zařízením, a pokoje typu Tourist pro 2, 3 a 4 osoby se společným sociálním zařízením. Hosté všech těchto pokojů mohou využívat sdílené kuchyňky.

V předzámčí se nachází ubytování pro celkem 39 hostů.

Nově jsme v létě 2023 uvedli do provozu zrekonstruovanou budovu bývalé konírny, která nyní slouží jako EFI Hostinec Konírna, recepce pro ubytování hostů a samotný sál nabízí perfektní prostory pro firemní akce, školení, rodinné oslavy či svatby.


Základní informace

Počet nadzemních podlaží3
Počet podzemních podlaží1
Počet apartmánů6 apartmánů, 10 pokojů
Kapacita kongresových sálů100
Počet parkovacích stání30
Další prostoryhlavní zámecká budova v rekonstrukci
Celková užitná plocha3200 m2 včetně hlavní budovy
Hodnota projektu15 000 000 CZK
Budoucí hodnota projektu50 000 000 CZK

Fotogalerie


Investujte do nemovitostních projektů investiční skupiny e-Finance, a.s.

Související články

Firemni vanocni a silvestrovske oslavy
Firemní Vánoční večírky a Silvestrovské oslavy jsou tradicí, kterou očekáváme s napětím každým rokem. Proč letos neudělat tyto události opravdu nezapomenutelnými a uspořádat je v jedinečném stylu v krásném Brně? A kde jinde než v prostorách, které nabízejí EFI Hotely a EFI Hostince.
Zamek Racice vlastneny Mundym
Zámek Račice, nacházející se v Račicích-Pístovicích a s historií sahající až do 13. století, má zajímavou minulost. V roce 1830 byl zakoupen Johannem Evangelistem Wilhelmem Mundy, vlivným podnikatelem, šlechticem a majitelem statků. Od té doby prošel zámek různými majiteli a v současnosti je ve vlastnictví společnosti e-Finance, a.s.
Zámku Račice započala nová sezóna. Přes zimu však majitelé nelenili a citlivě zrekonstruovali pokoje v předzámčí, které se mohou pyšnit označením „Deluxe Diamond“. Těchto pokojů nabízí Zámek Račice celkem pět. Vévodí jim společná kuchyně s masivním stolem, kuchyňskou linkou, televizorem a odpočinkovou zónou.   Věříme, že si v nových pokojích najdou zalíbení jak samotné dvojice, tak rodiny […]
K začátku letošní turistické sezóny se nám daří během měsíce června dokončovat několik stavebních akcí, které pobyt na zámku jistě zpříjemní. Jedná se zejména o výstavbu osobního výtahu umístěného v čelním křídle zámku – zde nám zbývají závěrečné stavební práce (dokončení keramických dlažeb + konečné uvedení do provozu). Na zámku rovněž končí oprava 3 zámeckých komínů, které byly […]
Jeden z investičních projektů koncernu e-Finance, a.s., Zámek Račice, spustil od července 2021 rezervace ubytování v nových luxusních Apartmánech EXECUTIVE s terasou a posezením.   Jelikož se jedná opravdu o mistrovské dílo, požádali jsme doc. Ing. arch. Iva Boháče, Ph.D., který stojí za celkovou proměnou, aby nám odkryl průběh náročné rekonstrukce. Ten ji shrnul do třech „etap“. […]

Kontakt

Zámek Račice u Vyškova
Račice 1
683 05 Račice-Pístovice

Telefon: 515 555 549

E-mail: info@zamekracice.cz

Web projektu: www.zamekracice.cz


Kontaktujte nás

Chcete se na něco zeptat? Rádi vám pomůžeme! Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve.


Investujte do nemovitostních projektů investiční skupiny e-Finance, a.s.