Začali jsme vyrábět prémiové džemy a marmelády. Čím jsou výjimečné?

džemy

Na eFiShopu stále vymýšlíme nové produkty, které naši zákazníci ocení, oblíbí si je a vytvoří si k nim vztah nejen díky chuti, ale také kvalitě, která záleží na používaných surovinách. Už dlouho nám na českém trhu chyběly marmelády a džemy s vysokým obsahem ovoce, a tak si naši kuchaři zadali úkol vyrobit hned několik druhů prémiových džemů a marmelád na kterých bude znát, že jsou připravované poctivě a s láskou.
 

džem mango

Džem mango a limeta

 

Za celou výrobou ovocných zavařenin stojí šéfkuchař nově otevřeného EFI Hostince Mgr. Jan Malinka, který nám o nápadu prozradil: „Už od malička jsem miloval marmelády mojí babičky, která je uměla tak dobře, že jsem na ně chodil tajně do komory. Ale to už je pěknou řadu let nazpět. Dnes už se takové marmelády a džemy ani nevyrábějí! To je velká škoda, a tak jsme se s kolegy z eFiShopu rozhodli, že to prostě změníme.“
 

džem malina

Šéfkuchař Mgr. Jan Malinka


Důležitou složkou pro chutné a poctivé marmelády je vysoký obsah kvalitního ovoce, které pečlivě vybíráme s lokálními dodavateli z Moravy. Díky spojení tradičních postupů s moderními technologiemi vznikla receptura, jejímž základem je poctivá porce toho nejlepšího ovoce, nízký obsah cukru a žádná přidaná barviva, umělé konzervanty ani chemie. Výjimečností našich ovocných výrobků jsou originální receptury a postup, který zajišťuje tu nejvyšší možnou kvalitu a nenapodobitelnou chuť, kterou ocení dospělí, vegani, bezlepkoví dietáři a v neposlední řadě děti.
 

džem kiwi

Džem kiwi


První řada našich marmelád a džemů se skládá z 8 příchutí. Ochutnejte například mandarinku s kakaem a rumem, mango s limetou, pomeranč se zázvorem a další. K esům našich zavařenin patří jednoznačně STOUToláda. Slyšíte prvně? Není se čemu divit. Jedná se o originální recept šéfkuchaře Mgr. Jana Malinky, který spojuje nově vzniklý, řemeslný EFI PIVOVAR s výrobky eFiShopu. Tmavé pivo irského typu Irish Stout vlastní výroby jsme použili k výrobě jedinečného pivního džemu.
 
 
džem stoutolada
Džem STOUToláda
 
EFI marmelády a džemy jsou vhodné ke snídani, ale také k sýrům, masu, paštikám, ale i na vaření a pečení. Například s paštikami z eFishopu tvoří jedinečnou kombinaci! Už jste si vybrali? Vyzkoušet můžete klidně hned! V online obchodě eFiShop můžete objednávat 24h denně, 7 dní v týdnu. Celou objednávku Vám přivezeme po Brně a okolí do 25km, rozvoz je zcela zdarma. Objednávejte na webových stránkách www.efishop.cz nebo zákaznické lince +420 515 555 565.