eFi Palace Hotel, Brno, dokončené 2 etapy

multifunkční areál a hotel ***

Popis projektu

Jedná se o multifunkční areál o rozloze přesahující 3500 m2 umístěný v širším centru Brna.

První etapa rekonstrukce a přestavby objektu, která byla dokončena v listopadu 2013 sestává z 53 ubytovacích jednotek (bytů) o dispozici 1+kk a 2+kk o plošné výměře 24 až 46 m2, 6 mezonetových bytů o dispozici 2+kk a 3+kk o plošné výměře 81 až 122 m2, kancelářských a obchodních prostor o plošné výměře 327 m2, restaurace o plošné výměře 276 m2, 40 parkovacích míst a skladů o plošné výměře 177 m2. Celková podlahová plocha prostor I. etapy je 2874 m2. Ubytovací jednotky a byty jsou kompletně zařízeny a určeny k pronájmům.

Druhá etapa výstavby dokončená v únoru 2015 rozšířila kapacitu areálu o přístavbu šestipodlažního dvorního křídla, přičemž kapacita vzrostla o dalších 29 ubytovacích jednotek, respektive bytů situovaných v 2. až 6. nadzemním podlaží o dispozici 1+kk až 4+kk o plošné výměře 32 až 167 m2, konferenční sál a prostory fitness a wellness v 1. a částečně 2. nadzemním podlaží o plošné výměře 548 m2. Celková pronajímatelná podlahová plocha II. etapy činí 2052 m2.

V současnosti je část ubytovacích jednotek, kongresový sál, fitness a wellness provozovány jako hotel a s ním související služby pod obchodní značkou eFi Hotel. Další část ubytování slouží pro dlouhodobé pronájmy. Ostatní nebytové prostory jsou kompletně pronajaty.

Již započala výstavba třetí etapy, která zahrnuje 8 podlaží v nichž se nachází dalších 56 bytových jednotek, tři podlaží garážových stání, kongresový sál a kancelářské prostory.


Základní informace

Počet nadzemních podlaží6
Počet podzemních podlaží1
Počet apartmánů88
Počet kanceláří15
Kapacita kongresových sálů120 osob
Počet obchodních prostor1
Počet parkovacích stání60
Další prostoryrestaurace, wellness, fitness
Celková užitná plocha4924 m2
Hodnota projektu v roce 2023534 490 000 CZK
Předpokládaný budoucí investiční náklad0 CZK
Znalecký posudekZP ev.č.6249-046-2023 Brno Bratislavská 52

Fotogalerie


Investujte do nemovitostních projektů investiční skupiny e-Finance, a.s.

Související články

Investiční Bulletin za 4.Q 2023
Investiční bulletin za poslední kvartál roku 2023 společnosti e-Finance mapuje nejnovější aktuality z oblastí našich investic, staveb a dalších aktivit.
EFI HOTELS
Zatímco Praha láká turisty svým historickým šarmem, Brno vás okouzlí svou autentičností, moderností, špičkovou gastronomií a neuvěřitelnou atmosférou. A pro ty, kteří hledají nejen úžasný zážitek z města, ale i výjimečné ubytování, není lepší volbou než síť hotelů EFI HOTELS.
e-Finance míří na akciový trh
Společnost e-Finance, a.s. je v pokročilé fázi příprav na veřejnou nabídku akcií své dceřiné nemovitostní společnosti, EFI Hotels & Properties, a.s. V průběhu následujících pěti let plánuje společnost v rámci této strategie nabídnout akcie jak veřejnosti, tak institucionálním investorům. 
Firemni vanocni a silvestrovske oslavy
Firemní Vánoční večírky a Silvestrovské oslavy jsou tradicí, kterou očekáváme s napětím každým rokem. Proč letos neudělat tyto události opravdu nezapomenutelnými a uspořádat je v jedinečném stylu v krásném Brně? A kde jinde než v prostorách, které nabízejí EFI Hotely a EFI Hostince.
obrazek_vakouvanych_jidel
Rádi bychom Vás informovali, že jsme s předstihem zahájili výrobu vakuovaných chlazených hotových jídel k uskladnění s trvanlivostí až 10 dnů. Tuto výrobu jsme původně chtěli zahájit až v srpnu v námi nově budovaném komplexu v Brně na náměstí 28. října, který bude zahrnovat byty, hotel, wellness, pivovar a velkokapacitní kuchyni s výrobou právě těchto […]

Kontakt

eFi Hotel
Bratislavská 234/52
602 00 BRNO

Telefon: 515 555 500

E-mail: rezervace@efihotel.cz

Web projektu: www.efihotel.cz


Kontaktujte nás

Chcete se na něco zeptat? Rádi vám pomůžeme! Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve.